Firma ­"TEL-BRUK" RADOSŁAW TELENGA­ zaczęła funkcjonować w roku 2000. Głównym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej oraz siedzibą prawną jest miejscowość Częstochowa.
Od momentu powstania podmiotu, podstawowym celem jego działalności jest budowa dróg i autostrad (budowa tuneli, budowa kanałów).

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi możemy Państwa zapewnić, że swoje usługi wykonujemy profesjonalnie, fachowo, terminowo i po konkurencyjnych cenach. Posiadamy własny sprzęt: koparki, ładowarki, wywrotki, zagęszczarki. Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi producentami nasza oferta jest konkurencyjna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu: układanie kostki granitowej i betonowej,ogrodzenia, drenaże, odprowadzenia deszczówki, prace ziemne.

Już ­15­ letnia, energiczna działalność jednostki ­TEL-BRUK RADOSŁAW TELENGA­ w środowisku rynkowym umożliwiła rozwinięcie oferty produktowej i umocnienie pozytywnego nastawienia klientów do oferowanych produktów i usług.