Regulamin - KlasykSHOP
zobacz aukcje

Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

PayU

Regulamin sklepu klasyk-shop

Postanowienia wstępne:
KLASYK-SHOP
JOANNA GOŁEMBIOWSKA
42-200 CZĘSTOCHOWA
UL. WARSZAWSKA 198A
NIP 949-138-59-87
REGON 152053323

ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczną na stronie www.klasykshop.pl
 2. Aby dokonac zakupu należy się zarejestrowac i wypełnic formularz na Naszej stronie.
 3. Jeśli nie ukończyłeś/aś 18 roku życia musisz posiadac zgodę rodziców na dokonanie zakupów.
 4. Wysyłki realizujemy na terenie naszego kraju za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej
 5. W ciągu 14 dni roboczych od daty zakupu masz prawo zwrotu towaru bez podawania przyczyny. Towar zostanie przyjęty pod warunkiem, że nie posiada żadnych śladów użytkowania, znajduje się w oryginalnym opakowaniu i posiada wszystkie metki. O konieczności zwrotu lub wymiany towaru należy Nas najpierw poinformować, wysyłając wiadomość na adres klasyk-shop@o2.pl. Jeśli wysyłka była gratis, niestety klient musi zwrócić koszty dostawy.

                                      

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ, KOSZTY DOSTAWY

 • Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kurierem.
 • Kupując na naszych aukcjach ,udzielasz nam pełnomocnictwa na zawarcie jednorazowej umowy z Pocztą Polską lub Kurierem na nadanie przesyłki w Twoim imieniu.
 • Pełnomocnictwo to nie obciąża w żaden sposób Kupującego dodatkowymi kosztami.
 • W ramach wynagrodzenia za dany towar sprzedający świadczyć będzie również związane z dostawą usługi pośrednictwa w załatwieniu usług pocztowych
 • Towar wysyłamy zaraz po potwierdzeniu złożenia zamówienia lub zaksięgowaniu wpłaty.
 • Koszt wysyłki
    - pobranie 18zl
    - przedpłata  za zakupy do 99 zł  koszt dostawy 10zł
    - przedpłata za  zakupy powyżej 99 zł  dostawa gratis.
 • Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku, wyłączając święta. Wszystkie ceny produktów są podawane w PLN brutto i zawierają wszystkie należne cła i podatki . Cena Produktu nie zawiera Ceny Przesyłki.
 • Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie wprowadzania nowych towarów do oferty , organizowania akcji promocyjnych i ich odwoływanie.Oferta i ceny Produktów ważne są do wyczerpania zapasów. Sklep  zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach Produktów oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zmiana cen Produktów nie może nastąpić po złożeniu zamówienia przez Klient
 • Po złożeniu zamówienia, klient otrzyma wiadomosc z prośbą o potwierdzenie zakupów wraz z numerem transakcji.Złożenie Zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Właścicielem sklepu, a Klientem. Jeżeli Sklep nie może zrealizować zamówienia, wtedy niezwłocznie powiadamia Klienta o zaistniałej sytuacji.  Zamówienia, które nie zostaną potwierdzone w przeciągu 7 dni roboczych zostaną anulowane.


REKLAMACJE

 1. Jeśli towar nie spełnia państwa oczekiwań, istnieje możliwośc zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni. Zwracany towar musi posiadac wszystkie metki, orginalne opakowanie i byc w nienaruszonym stanie. Przy wymianie towaru na inny rozmiar lub kolor, koszty transportu pokrywa kupujący, oraz ewentualne różnice w cenie.
 2. Jeśli wysyłany towar okaże się wadliwy lub uszkodzony fabrycznie należy nas powiadomic w ciągu 5 dni roboczych.
 3. Wymienimy towar na nowy , a koszty wysyłki pokryje sklep.
 4. Przy rezygnacji z towaru należy odesłac pocztą na nasz adres. Koszty pokrywa kupujący. Pieniądze za towar zwracamy przelewem bankowym na podany numer konta.
 5. Nie przyjmujemy przesyłek odebranych za pobraniem.
 6. Zawsze się z Nami kontaktuj, jeżeli chcesz oddac, zamienic lub reklamowac towar kupiony w Waszym sklepie. Odpowiemy na wszystkie pytania związane ze zwrotem lub reklamacją.
 7. Wszystkie nasze produkty  są w stu procentach orginalne i pochodzą z legalnych źródeł. Wszystkie ceny zawierają podatek vat.

 

Każdy klient ma prawo wglądu w swoje dane osobowe.
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.u.1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów przechowywane sa w zbiorze naszej firmy. Zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i nie udostępniamy ich nikomu.Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz 883) określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane przez Właściciela sklepu zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 3,4 i 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, przetwarzane są jedynie w celach realizacji wysyłkowej sprzedaży produktów. Właściciel sklepu gwarantuje realizację uprawnień wynikających z wyżej wymienionej ustawy, tzn. umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawienie lub usunięcie.


PayU