Warning: include(//plugins/content/template.php): failed to open stream: No such file or directory in /garden-room_2015/index.php on line 3

Warning: include(): Failed opening '//plugins/content/template.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php55/lib/pear') in /garden-room_2015/index.php on line 3
Oferta - Garden ROOOM

O firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność bazując na zdobytym wieloletnim doświadczeniu w pracy z drewnem. Głównym celem jest spełnianie wyobrażeń o upiększaniu swojego ogrodu każdego klienta oraz tworzenie praktycznych rozwiązań przy jednoczesnym estetycznym wyglądzie każdego nawet najmniejszego elementu. Dlatego też ciągle rozwijamy się, aby wychodzić naprzeciw Państwa wymaganiom.

Jesteśmy firmą inowacyjną pierwszą na Polskim rynku zajmującą się projektowaniem oraz budową nowoczesnej architektury w postaci biur ogrodowych wykonywanych z materiałów najwyższej jakości, dlatego produkcja opiera się wyłącznie na materiałach pochodzących od sprawdzonych przez nas dostawców, co w połączeniu z perfekcją i estetyką daje gwarancje Państwa zadowolenia na długie lata.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny rozpoczynając pracę od wykonania projektu, a następnie z pełnym zaangażowaniem realizowanie go.

Niewątpliwym atutem Naszej firmy jest pasja z jaką każdego dnia wykonujemy swoją pracę oraz systematyczne doskonalenie Naszych produktów, tym samym zaspokajając gusta i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza firma od początku swojej działalności stawia na rozwój i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych wykorzystując do swojej pracy sprzęt wysokiej jakości dzięki czemu realizowane przez nas projekty są precyzyjne. Perfekcyjnie wykończone, trwałe i estetyczne produkty nadają ogrodom niepowtarzalny charakter. Jakość, estetyka oraz nowoczesność to główne atrybuty Naszej firmy. Nasze projekty realizujemy na terenie całej Polski.

W ofercie znajdziecie Państwo następujące projekty:

  • biura ogrodowe,
  • sauny,
  • altany,
  • pergole,
  • tarasy,
  • zadaszenia,
  • domki narzędziowe,
  • drewutnie,
  • oraz wszelkie inne projekty w oparciu o sugestie i życzenie każdego klienta.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, gdzie z przyjemnością  udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania zarówno w siedzibie firmy jak i drogą elektroniczną i telefoniczną, gdzie przygotujemy indywidualną wycenę i umówimy się na realizację zlecenia. 

Do góry