Polecamy:

Kesmet na komórkę:

Nasi partnerzy:

O firmie
Drukuj Email

Firma "KESMET" powstała w 1990 roku. W początkowym okresie działalności zajmowała się usługami dla ludności w zakresie ślusarstwa ogólnego. W związku z dużym rozwojem branży spożywczej zakład wyspecjalizował się w produkcji i usługach ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

 


W 1996 roku rozbudowano firmę o nowe nowoczesne powierzchnie produkcyjne. Aktualnie firma specjalizuje się w wykonywaniu róznego rodzaju drzwi najnowocześniejszą metodą systemu pianowego pod ciśnieniem. Ponadto wykonujemy pełny asortyment wykończeń i wyposażenia zakładów branży spożywczej masarnie, piekarnie, ciastkarnie i inne, oraz zakładów chemicznych.

Zakład posiada nowoczesny park maszynowy przystosowany do obróbki materiałów nierdzewnych co skutkuje szybką realizację zamówień. Artykuły wykonywane przez firmę spełniają wszelkie warunki norm Europejskich i posiadają atest PZH \"\"W-wa.

 


W 2009 roku poszerzyliśmy swoją działalność o nowy obiekt znajdujący się przy ulicy Piotra Skargi 45 w Częstochowie. Obiekt składa się z kilku hal produkcyjnych o dużej powierzchni. Firma została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia CNC m.in. wycinarkę laserową marki Trumpf.

 


Laser Trumpf 3030 bo o nim mowa to jedno z najnowszych urządzeń niemieckiej marki. Charakteryzuje się niezwykłą szybkością oraz dokładnością cięcia. Mamy nadzieję, iż sprosta najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

                  

© 2012 Kesmet .: W sieci liczy się POZYCJA!!! :: Ta strona mierzy wysoko dzięki WSPB-Group Poland:. widoczni.com.pl